Привіт 2017

“”””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””Пора підводити підсумки 2016, що сказати, не дивлячись на всі незгоди та перешкоди, рік був повен відкриттів та звершень. Саме в 2016 я вперше перетнула європейські кордони (Болгарію і Румунію не рахую🙊), саме в 2016 я вперше йшла по трапу в літак, саме в 2016 я вперше ввійшла в океан, вперше зірвала з дерева персик, вперше й востаннє відрізала волосся під каре і в котре зрозуміла, яке неймовірне кохання до своїх рідних палає всередині. 

2016 почався вивченням нової мови, переоцінкою цінностей, перекресленням власних принципів, зародженням нових устоїв. Я вкотре зрозуміла, що ми на все спроможні, вкотре відчула, яку важливу роль відіграє присутність коханої людини, його простота, його віра, дбайливість й підтримка. 

З початком 2017 ще раз засвоїла, що меркантильність – дно, ніщо матеріальне не важливе, кохання – багатство та й взагалі все просто насправді, головне нічого не ускладнювати. 

Мені здається, такого просвітлення я чекала давно і тепер головне вберегти його.

Щасливі люди посміхаються, багато читають, подорожують, кохають, ні в чому собі не відмовляють і від усього отримують задоволення!

З Новим Роком!!

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s