Всьому свій час

В кінці кінців, є, як є!

Виявляється, коли ніким не прикидаєшся, коли нічого не корчиш з себе соціум тебе не сприймає! Виявляється, коли не звертаєш увагу свій на одяг/взуття/матеріальне положення – оточуючі тебе сприймають за хворого. Я не хочу знати, де був чи була та-то-та, мені не цікаво за яку суму той/та купили собі речі мене хвилюю тільки я!

Ненавиджу сидіти і розглядати чиїсь фото в соціальних мережах, мене не цікавить, чому та людина зробила саме такий крок! Це не цікаво! То її життя! Не мені її судити! Головне, що вона почуває себе комфортно. Головне, що вона сама творить своє життя!

Яке мені діло, що саме вона, чи він ставить в пріоритет. В мене є власні. І я не хочу, щоб хтось пхав свого брудного носа, в моє таке “неідельне” життя!

Завжди вписувала себе в ряди соціопатів. Та зараз розумію, мене цікавлять люди. Успішні люди. Спочатку я вивчаю їх. Мені це цікаво. Дитинство, юність, зрілість, байдуже. Мене цікавить сама сіль! Як вони, будучи тим, ким вони не були досягли того, чого від них особливо ніхто не чекав. Я насичуюсь інформацією, ковтаю її і випльовую, так і нічого не взявши за урок. Я бездар. Я ніщо, та мене рятує тільки віра в досвід. “Гляди” і може з мене щось вийде.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s