Мотивація.

І ти щасливчик, якщо знаєш куди ти йдеш.

А взагалі кажуть, що треба правильно ставити цілі, з психології є безліч книжок, які тебе цьому навчать. Здається нічого легшого немає, треба тільки вибрати свою мету і йти до неї, долаючи перешкоди. В книжках та статтях, які кишать і бродять інтернетом так і написано: “Поговорите с собой, поймите, что вам нравится и начинайте действовать”.

Тут, насправді, виникає безліч питань: як можна зрозуміти, якщо ти хочеш все? Як вибрати з усього, якщо воно тобі потрібне прямо зараз? І як це так почати діяти, якщо ти й вибрати нормально не можеш!

Я відкриваю власні ряди тих, хто так і не визначився, тих хто, як та мавпа в анекдоті “і гарна, і красива, і хоч розірвись”.

Це велика хвороба не знати своєї дороги і бути завжди в пошуку. Ні каплі це не весело пробувати все і так і не знайти себе.

Я не вірю в мотивацію. Я не вірю в чарівні “пенделі”. Я не вірю в якусь чудернацьку мить, котра настане скоро і все зміниться.

Немає ніяких мотиваційних штук, є тільки сила бажання! Якщо ти хочеш, то щось робиш для цього. Не хочеш – не робиш, і ніякі слова тебе змотивують! Бажання керують людиною. Ба-жа-ння! Все.

п.с. просто дістали ці нескінченні статті, ці карколомні відео про мотивацію. А якщо чесно, то все відносно в цьому житті, і певна річ – індивідуально.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s